Навчальні програми

Пропонуємо проведення курсів з вивчення географічних інформаційних систем.

З 2014 року ми на постійній основі займаємося підвищенням кваліфікації у сфері ГІС на основі канадських навчальних програм, які було розроблено за участі фахівців Ванкуверського острівного університету (провінція Британська Колумбія, Канада) під час реалізації проекту технічної допомоги Україні.

За цей час навчальні курси з ГІС успішно завершило більше 600 осіб. Серед них представники державних адміністрацій, землевпорядники, архітектори, керівники громад, представники антикорупційних органів, викладачі вишів, приватні підприємці, аграрії, ІТ фахівці та багато інших слухачів, які побажали опанувати геоінформаційні технології.

В рамках освітніх курсів слухачі можуть обрати зручну для них форму навчання:

  • дистанційні курси
  • очні інтенсиви

Дистанційна форма навчання не потребує особистої присутності слухача. Отримання завдань та контроль знань відбувається з використанням платформи онлайн освіти та ГІС-серверу, який надає доступ до навчальних ресурсів та програмного забезпечення в режимі 24/7. Такий формат дає змогу кожному учаснику навчання обрати зручний графік роботи з лекційними та практичними матеріалами.

Дистанційний курс складається з 10 модулів та розрахований на 3 місяці навчання.

Очні інтенсиви організовуються для груп слухачів від п’яти осіб та розраховані на інтенсивне очне навчання під керівництвом тренерів за навчальними або власними комп’ютерами.

На сьогодні ми пропонуємо проведення навчання за наступними освітніми курсами:

Якщо Ви зацікавилися нашими навчальними курсами, заповніть реєстраційну форму і ми зв’яжимося з Вами найближчим часом.